Sektörünün ilkleri ve en yenilikçi modelleri hakkında daha fazla bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.
 
  Kurumsal


Firma Yapısı                   

MarkaTeknoloji;

M&W men&women markası ile sürekli gelişen ve ilerleyen teknoloji dünyasında, kişisel ürünlerin daha eğlenceli, daha kolay ve daha güvenli kullanılmasını sağlayacak aksesuarlar geliştirir. Kullanıcıların keyifli bir hayata devam etmesine yardımcı olacak çözümler sunar. Ürünlerin yüzde sekseni Türkiye'deki üretim merkezinde üretilir, 2011 yılı itibari ile yeni üretim merkezine geçmiş olan firma, kapasitesini katlarken daha çok model ve yeni tasarımlar geliştirecektir.

M&W ürünleri, her biri kendi bölgesinde lider ve köklu dağıtım partnerleri ile bayilere ve tüketicilere ulaşır,  2010 yılı ile zincir mağazalar ve elektronik marketlerde de yerini almaya başlayarak çözümlerini her alanda sunmaya devam eder. Bu surecte ulkenin internet uzerindeki en buyuk alisveris merkezi ile işbirliği yaparak, ozel bir anlasma ile yeni bir marka olusturur. Yeni marka ile mobil urunler icin aksesuar uretimi başlar. LuceBianca markası ile ikiyüze yakın farklı model urun, bu marka ile satislarina devam eder. Yıl sonu itibari ile firmanın, alanında en çok satan markası haline gelmiştir.

Marka Teknoloji,  kendi markaları yanında özel ve kurumsal muşterileri için üretim desteği vererek alanında güvenilir bir iş ortağıdır. Aylık, altı aylık ve yıllık periotlar ile forcastler alarak, planlı üretim ile teslimatını yapar ve satış sonrası hizmetleri karşılar.

Garanti ve Memnuniyet 

Tüm üretim ve yurt dışı ürünleri, kullanıcıların memnun kalması hedefine göre yönetilir.  Dağıtım ve perakende kanalları ziyaretleri ile ürünlere ait kullanıcı yorumları takip edilerek, gerekli düzenlemeler anında yapılır. Ürün-Mağaza , Ürün-Dağıtım Partneri , Ürün-Bayi ölçümlemeleri ile performans değerlendirmeleri yapılır. Her hangi bir satış kanalından tedarik edilen ürüne ait, en ufak sözlu ya da yazılı olumsuz bilgi sonrası nereden alındığınıa bakılmaksızın yenisi ile değiştirilerek gerekli memnuniyet sağlanır.