Scroll.. M&W Prestige Serisi Çantalarını Satışa Sundu.Haber Link'i için Tıklayınız...

M&W Prestige Serisi Çantalarını Satışa Sundu

Teknolojik ürünler için moda yaratan, çanta ve tablet kılıfı tasarımlarıyla kullanıcılara farklı ve ihtiyaca yönelik çözümler sunan Marka Teknoloji ,kendi markası olan M&W, Prestij koleksiyonuna E500 serisi ile yeni bir ürün daha ekledi.

15.6” -16 “ uyumlu E500 serisinin arkadaki fermuarlı gözü evraklarınızı saklamak için son derece ideal. Bilgisayar için ana gövdede ayrı bir fermuarlı bölüm olması orta bölümü özgürce kullanmak için büyük bir kolaylık. Genelde ortadaki ana bölme içinde bir bölme oluşturulur ancak bilgisayarı tamamen kapatmadığı için diğer eşyalar bilgisayarı sıkıştırabilir ya da çizilmesine sebep olabilir. Öndeki deri kapaklı iki cep de kartvizitlerinizi, kalemlerinizi ve laptop aksesuarlarınız ı taşımanız için özel olarak tasarlanmış. E500_3
E-500’de yanınızda taşımaya ihtiyacınız olan her şeyi düzenli saklamak için yeriniz var. Darbeye karşı korumalı olarak tasarlanmış kenarlar ve gövde sayesinde bilgisayarınız ve aksesuarlarınız çarpma ve düşmeye karşı korumalı. Çantanın tutma yeri güçlendirilerek tasarlanmış, ele rahat oturuyor ve çok dayanıklı. Elleriniz boş mu kalsın istiyorsunuz o halde uzun omuz askısı ile de kullanabilirsiniz. E500 kumaş kalitesi ile de dikkat çekiyor. E500 siyah renk seçeneği ile 64 TL + KDV ye satışa sunuluyor.