Kobi haberleri - M&W’dan özel kumaşlı, uygun fiyatlı iPAD kılıfları... 20/12/2012 ...habere tıklaHaber Link'i için Tıklayınız...

M&W’dan özel kumaşlı, uygun fiyatlı iPAD kılıfları

 

Teknoloji aksesuarı markası M&W,  iPAD için özel kılıf ailesini satışa sundu. Tamamen yerli tasarım ve üretim olan iPAD kılıflarında da M&W’nun diğer tablet kılıfları gibi kanserojen boya içermeyen, silinebilen ve su itici özellikli çeşitli kumaşlar kullanılıyor.

Teknoloji aksesuarlarında Türkiye’nin markası olan M&W (Men&Women), iPAD kullanıcıları için özel kılıfları satışa sundu. Tamamen yerli ve özel bir tasarımla üretilen iPAD kılıflarında, kanserojen boya içermeyen, silinebilen ve su itici özellikli yerli kumaşlar kullanılıyor.

iPAD kullanıcılarına farklı renk ve kumaş seçeneği sunan M&W’nun kılıflarının hepsi tamamen el yapımı ve sağlam ve estetik ürünler. Aynı zamanda kullanımı rahat ve kolay olan iPAD kılıflarında M&W’nun diğer tablet kılıflarında olduğu gibi el üzerinde iPAD’in kullanımını kolaylaştıran SmartStrip özelliği bulunuyor. Bu özellik sayesinde iPAD’ler hem düşmeden kılıfın içinde rahat taşınıyor, hem de tek el ile kullanılabiliyor. Aynı zamanda kıvrılarak masa standı şeklini de alabilen kılıflar, böylece her yerde, rahat ve güvenli kullanım sağlıyor.

Tasarımları elverdiği için iPAD haricindeki diğer 9,7 inç ekran boyutuna sahip tablet bilgisayarlara da uygun olan kılıflar, SmartStrip özelliği sayesinde düğme, kulaklık ve şarj yuvalarını açıkta bırakıyor. Böylece bu özellikler tablet, kılıf içindeyken de kullanılabiliyor.