Techno-Labs.com - Kanserojenden Uzak Tablet Kılıfları...11/10/2012 ...habere tıklaTechno-Labs Anasayfa

Haber Link'i için Tıklayınız...

Kanserojenden Uzak Tablet Kılıfları

M&W, tablet bilgisayar kullanıcıları için sağlıklı kılıflar sunuyor.
 
 
 
ürkiye’nin markası olan M&W, sayıları giderek artan tablet bilgisayar kullanıcılarına da çözümler sunuyor. Şirket, M&W markası altında tablet bilgisayarlar için çok çeşitli kılıflar tasarlayıp üretiyor. Tamamen yerli ve özel bir tasarımla üretilen tablet kılıflarında, kanserojen boya içermeyen, silinebilen ve su itici özellikli yerli kumaşlar kullanılıyor.
 
 
M&W tablet kılıfı ailesinde 5 çeşit kumaş yer alıyor. Kumaşlar arasında kanserojen boya içermeyen, su itme (üzerine dökülen sıvıyı emmeyip, akıtma özellikli) özelliği olan ve silinebilen kumaşlar yer alıyor. Dayanıklılıklarıyla tablet bilgisayarlara koruma kalkanı oluşturan M&W tablet kılıflarının tamamı el yapımı olup, sağlam, estetik ve kullanışlı ürünler.
 
İnovatif tasarımlar…
 
M&W tasarımcıları, tablet bilgisayarları korumak ve daha işlevsel kullanmak için inovatif kılıf tasarımları oluşturuyorlar. El üzerinde tabletin kullanımını kolaylaştıran kılıftan omuz askısı sayesinde rahat taşınan, tek bir hareketle masa standına dönüşebilen kılıfa kadar farklı tasarımları üretime dönüştüren M&W, bu özel tasarıma SmartStrip adını verdi. M&W’nun  tüm tablet bilgisayar kılıf ailesinde bulunan SmartStrip özelliği ile tabletleri daha rahat kullanmak mümkün. Örneğin 7 inç büyüklüğündeki tabletler için geliştirilen kılıflarda, kılıf içine yerleştirilen şerit çerçeve, hem tableti sararak düşmesini engelliyor, hem de tek bir hareketle kılıf masa standı haline geldiğinde tableti tutuyor. Böylece kayma, düşme endişesi olmadan tablet, el üzerinde ya da kucakta rahatlıkla kullanılabiliyor.
       
                    
Farklı sektörlerin gereksinimleri de düşünülerek geliştirilen M&W’nun tablet kılıfı koleksiyonunda özellikle ayakta çalışan tüm kullanıcılara avantaj sağlayan modeller yer alıyor. 10 inç tablet bilgisayar kılıflarında, kılıfın arkasına, eli rahatsız etmeyecek şekilde özel bir açı ile yerleştirilen bant sayesinde, tablet bilgisayar hareket halindeyken de kolaylıkla kullanılabiliyor. Başta doktorlar olmak üzere pek çok meslek grubunun gereksinimi olan bu kılıf, değişik kumaş ve renk çeşidi ile farklı beğenilere de hitap ediyor.
 
Fatih Projesi kapsamında dağıtılan ilk tablet bilgisayarların kılıflarını da tasarlayan M&W’nun tablet kılıfı serisinde kumaş ve deri seçenekleri kadar farklı renk ve desen seçenekleri de bulunuyor. Kılıfı çanta gibi omuzda taşımak isteyenlere de çözüm sunan M&W, tablet kılıfı modellerini sürekli geliştiriyor. Ayrıca farklı boyuttaki tablet bilgisayarlar için kılıflar üretiliyor. M&W tablet kılıfı ailesinde şu boyutlara yönelik ürünler bulunuyor: 7, 8.9, 9.7, 10.1 ve 11.6 inç.